• 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN. Najpredávanejšie červené nealkoholické víno na svete. Francúzska odroda Merlot mu prepožičiava bohatý buket i lahodné telo.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Carl Jung Riesling je biele nealkoholické víno z tradičnej nemeckej odrody. Je veľmi čisté, ľahko nasládle, na podnebí má dlhší záver. Buket pripomína zelené jablko a citrus. Je vhodné ku hydine, rybám a bielemu mäsu. Dobré k ľahkým šalátom a k niektorým menej koreneným a pálivým jedlám orientalného charakteru. Iba 1/3 kalórií bežného vína.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Novinka z vinárstva Carl Jung roku 2015! Bohatá, rubínová farba s vôňou plnou černíc so štipkou orieškov v pozadí, dlhý záver. Obsahuje iba 1/3 kalórií oproti alkoholickému vínu. Skvelá voľba k barbecue.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Carl Jung Chardonnay je novinka z rady dealkoholizovaných vín výrobcu Carl Jung. Jemný ovocno-minerálny buket sa premení do plnej chute s nádychom zrelejších tropických plodov. Nepatrná sladkosť a svieža kyselinka na konci s dlhším záverom. Doporučujeme k rybe, i hydine.

  6,89 €
  Skladom
 • 36,67 € Skladom

  Základná prierezová degustačná sada - naše jasné doporučenie pre každého kto sa zoznamuje s kategóriou nealkoholických vín a chce otestovať to najlepšie, čo svetová jednička v jeho výrobe ponúka. Obsahuje 5 fliaš  tichých vín (Merlot, Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Riesling, Rosé) a fľašu bieleho nealkoholického sektu Carl-Jung.

  36,67 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Nádherné bohato ružové víno s chuťou vyzrelejšou, než by sa u dealkoholizovaného vína čakalo. Decentný buket so stredne dlhým záverom. Chladené je optimálnym letným pitím. Je vhodné predovšetkým k dorému syru a ľahkým francúzským paštekám.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  Osviežujúce nealkoholické šumivé víno na každú príležitosť. Tento klasický polosuchý sekt tradičnej chuti je vyrábaný z Rieslingu a Müller Thurgau. Je príjemný sám o sebe, ale možno ho použíť tiež ako základ pre miešané nápoje-napr. s nealko vermutom. Skúste ho s ľahkou polievkou typu consommé, alebo studenou rybacou polievkou. Vhodné tiež ako doplnok k...

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  Carl Jung Rosé Mousseux je príjemné, osviežujúce nealkoholické šumivé víno s krásnym ovocným telom s náznakom čerešní. Pre každodennú príležitosť - veľmi univerzálne pitie, ktoré ocenia športovci, ľudia s redukčnou diétou, tehotné ženy, či tí, ktorí sa v lete, alebo zime radi a chutne osviežia.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Novinka z rady nealkoholických vín Carl Jung. Tentokrát odroda Shiraz s intenzívnou červenou farbou, tónmi čokolády, dobrou štruktúrou trieslovín a skvelou rovnováhou.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  Šumivé nealkoholické víno s príchuťou broskyne. Primerane chladené, je ideálnym letným osviežením pre tých, ktorí majú radi sladké a šumivé :-)

  6,89 €
  Skladom