• 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN. Najpredávanejšie červené nealkoholické víno na svete. Francúzska odroda Merlot mu prepožičiava bohatý buket i lahodné telo.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Riesling  je číre ovocné víno ,typické pre túto  nemeckú, odrodu. Má príjemnú kyslosť, čistý na podnebí s dlhým záverom. Vôňa  pripomína zelené jablká, citrusy a zelené bobule.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN je tmavo červenej farby s nádychom čiernych ríbezlí a zeleného korenia s charakteristickým dlhým doznievaním.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Chardonnay , číre ovocné víno, typické pre túto odrodu.Je čisté na podnebí s dlhým doznievaním. Vôňou pripomína zelené jablká, citrusy a ananás. Jemný ovocno-minerálny buket sa premení do plnej chute s nádychom zrelejších tropických plodov.Nepatrná sladkosť a svieža kyselinka na konci s dlhším záverom.

  6,89 €
  Skladom
 • 41,34 € Skladom

  Základná prierezová degustačná sada - naše jasné doporučenie pre každého kto sa zoznamuje s kategóriou nealkoholických vín a chce otestovať to najlepšie, čo svetová jednička v jeho výrobe ponúka. Obsahuje 6 fliaš  tichých vín (Riesling, Rosé, Merlot, Shiraz), fľašu bieleho nealkoholického šumivého a fľašu ružového nealkoholického šumivého Carl Jung.

  41,34 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Rosé, krásne ružové víno bez alkoholu s čerstvou šumivou chuťou. Príjemná jahodová aróma so stredným doznievaním. Pri správnom vychladení je perfektným letným nápojom

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  Mousseux biele je vynikajúce polosuché nealkoholické šumivé víno, vhodné na slávnostné príležitosti. Je vyrábané z Rieslingu a Müller Thurgau. Je príjemný sám o sebe, ale možno ho použíť tiež ako základ pre miešané nápoje.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  NOVÝ DIZAJN Odroda Shiraz s intenzívnou červenou farbou, tónmi čokolády, dobrou štruktúrou trieslovín a skvelou rovnováhou.

  6,89 €
  Skladom
 • 6,89 € Skladom

  Mousseux rosé, ovocné čerstvé šumivé nealkoholické víno s ružovým odtieňom, pikantným čerstvým charakterom a odtieňmi zrelého čerstvého ovocia.Pre každodennú príležitosť - veľmi univerzálne pitie, ktoré ocenia športovci, ľudia s redukčnou diétou, tehotné ženy, či tí, ktorí sa v lete, alebo zime radi a chutne osviežia.

  6,89 €
  Skladom
 • 1,90 € Skladom

  Príjemné, osviežujúce šumivé víno pre každodennú príležitosť. Tento klasický polosuchý sekt tradičnej chuti je vyrábaný z Rieslingu a Müller Thurgau. Je príjemný sám o sebe, ale možno ho použíť tiež ako  základ pre miešané nápoje - napríklad s nealko vermutom. Skúste ho s ľahkou polievkou typu consommé, alebo studenou rybacou polievkou. Vhodné tiež ako...

  1,90 €
  Skladom