Carl Jung
Prvé a najlepšie skutočné víno bez alkoholu

Kde kúpiť nealkoholické víno


V obchodoch a reťazcoch

V predajniach potravín GVP

Vína Carl Jung seženete ve všech vinotékách Vinofol

Vo všetkých vinotékách Vinofol v ČR a SR

Vo veľkoobchode s nápojmi DOZSA a predajniach DISKONT ALKO

V obchodných reťazcoch je niekedy zohnať dealko víno Carl Jung poriadna fuška. Píšete nám, že zamestnanci predajní Vás občas presviedčajú, že nealko víno neexistuje. Naviac, aby ho dokonca mali v ponuke. Nenechajte sa odradiť,,v označených prededajniach by toto víno malo byť. Pokiaľ aj napriek tomu máte s nákupom vín Carl Jung v obchodnej sieti problém, budeme Vám vďační za každú informáciu (pozitívnu i negatívnu skúsenosť), ktorá nám pomôže dostupnosť vín zlepšiť. Ďakujeme Vám!

V dobrých reštauráciach

konečně k obědu víno bez strachu o čistou hlavu

Rada reštaurácií ponúka dealkoholizované vína. Ale veľa ešte tento produkt nezaradila. Dajte nám tip, skontaktujte nás so svojou obľúbenou kaviarňou, vinárňou, či reštauráciou. Keď umiestni naše nealko víno na svojom nápojovom lístku, máte u nás kartón zdarma!

Pohodlne a výhodne na webe

Nejpohodlněji a nejvýhodněji koupíte nealko vína na webu

Okrem nášho obchodu priamo na týchto stránkach (ktoré vám doporučujeme, protože má kompletný sortiment, výhodné balíčky a dopravu zdarma), môžete dealkoholizované vína Carl Jung zakúpiť tiež on-line v niekoľkých spoľahlivých e-shopoch, najlepšie ale na drinks24.sk

Kde vám nealko víno chýba?

emptyframe.480x320.jpg

Nenašli ste dealkoholizované vína Carl Jung vo svojom obľúbenom obchode, alebo reštaurácií? Dajte nám vedieť a naše obchodné oddelenie sa postará o to, aby sa tieto vynikajúce produkty dostali i k Vám.